افزونه اتصال استاندارد رسانه های وردپرس

رسانه های وردپرس یکی از اصلی ترین و پر حجم ترین بخش های یک وب سایت وردپرسی می باشد. با هر بار بازدید کاربران از صفحات وب سایت شما بخش اعظمی از پهنای باند وب سایت ، و میزان مصرف RAM یا CPU سرور متعلق به بارگزاری رسانه های وردپرس هست.

افزونه اتصال رسانه های وردپرس به هاست دانلود این امکان را به شما می دهد که تمامی رسانه های وردپرس شامل تصاویر ، ویدیو ، صوت و فایل های قابل دانلود را به یک سرور دیگر به شکل کاملا استاندارد و هماهنگ با وردپرس منتقل کنید. و از این پس لینک فایل ها از هاست دانلود برای کاربران بارگزاری شود.
شما بوسیله این کار می توانید تا 80 درصد پهنای باند بیشتری ذخیره کنید و این به معنی افزایش چشم گیر سرعت وب سایت وردپرس شما و در نتیجه رضایت بیشتر کاربران ، از بازدید وب سایت شما که سبب فروش بیش تر محصولاتتان می شود.

 

 

.

برای آپلود فایل های وردپرس در هاست دیگر امکانات متنوعی در این افزونه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بدین صورت که می توانید فایل ها را بین هاست وردپرس و هاست دانلود خود جا به جا کنید ، گزارش کاملی از این فایل ها داشته باشید و یا حتی مشخص کنید که کدام یک از فایل ها از هاست دانلود بارگزاری شوند و کدام یک کماکان از وب سایت وردپرسی لینکشان دریافت و در مرورگر به نمایش در بیاید.

در تنظیمات افزونه اتصال وردپرس به هاست دانلود شما قابلیت تفکیک نوع رسانه ها بر اساس عکس ها ، ویدیو و صوت را برای جا به جایی خواهید داشت. شما میتوانید بصورت گروهی فایل رسانه های وردپرس را به هاست دانلود انتقال داده و آن را کاملا مدیریت کنید.

 

خرید افزونه وردپرس 

ثبت آسان دامنه