نحوه ایجاد لینک دانلود مستقیم فایلی در هاست دانلود

در این آموزش نحوه ایجاد لینک دانلود مستقیم در هاست را توضیح خواهیم داد . فایل هایی که مایل هستید لینک دانلود مستقیم آنها را در وب سایت خود قرار دهید باید در Public_html هاست دانلود خود آپلود نمایید .
.

به عنوان مثال اگر آدرس هاست دانلود شما dl.youdomain.ir  باشد و فایلی به نام hostdownload.zip را در پوشه ای به نام files در public_html هاست خود آپلود کرده باشید،لینک دانلود مستقیم آن به صورت زیر خواهد بود :
.
http://dl.youdomain.ir/files/hostdownload.zip
.
نکاتی که توجه به آنها ضروری می باشد :

.
1- نباید نام public_html را در لینک مستقیم فایل ذکر کنید .(به مثال بالا توجه کنید)
.
2- با دانلود روی فایل آپلود شده در هاست لینک دانلود مستقیم آن به دست نخواهد آمد، و لازم است که خودتان به صورت دستی طبق آموزش بالا آن را ایجاد کنید .
.
3- در صورتی که ایجاد لینکها به صورت دستی برای شما مشکل است میتوانید یک درخواست پشتیبانی از ناحیه کاربری خود ارسال کنید و اطلاع دهید که قابلیت نمایش فایل ها بر روی هاست دانلود شما فعال شود . با فعال کردن این قابلیت با وارد کردن آدرس هاست دانلود برای مثال http://dl.youdomain.ir در نوار آدرس مرورگر لیست تمامی فایل ها و پوشه های موجود در public_html هاستتان مشاهده میشود و میتوانید به سادگی با کلیک بر روی هر فایل لینک دانلود مستقیم آن را به دست آورید
.
توجه داشته باشید که با فعال کردن این قابلیت هر کسی که آدرس سایتتان را در نوار آدرس وارد کند قادر به مشاهده لیست فایل های شما خواهد بود ، اگر مشکلی با این موضوع ندارید درخواست مبنی بر فعال کردن آن را برای ما ارسال کنید .

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
free online course

ثبت آسان دامنه