پشتیبانی دفتر تهران هاست دانلود : ۴۰۲۳ ۲۸۴۲ - ۰۲۱

نحوه ایجاد لینک دانلود مستقیم فایلی در هاست دانلود

نحوه ایجاد لینک دانلود مستقیم فایلی در هاست دانلود

  • محمد رضا
  • 0 نظر

در این آموزش نحوه ایجاد لینک دانلود مستقیم در هاست را توضیح خواهیم داد . فایل هایی که مایل هستید لینک دانلود مستقیم آنها را در وب سایت خود قرار دهید باید در Public_html هاست دانلود خود آپلود نمایید .
.

به عنوان مثال اگر آدرس هاست دانلود شما dl.youdomain.ir  باشد و فایلی به نام hostdownload.zip را در پوشه ای به نام files در public_html هاست خود آپلود کرده باشید،لینک دانلود مستقیم آن به صورت زیر خواهد بود :
.
http://dl.youdomain.ir/files/hostdownload.zip
.
نکاتی که توجه به آنها ضروری می باشد :

.
1- نباید نام public_html را در لینک مستقیم فایل ذکر کنید .(به مثال بالا توجه کنید)
.
2- با دانلود روی فایل آپلود شده در هاست لینک دانلود مستقیم آن به دست نخواهد آمد، و لازم است که خودتان به صورت دستی طبق آموزش بالا آن را ایجاد کنید .
.
3- در صورتی که ایجاد لینکها به صورت دستی برای شما مشکل است میتوانید یک درخواست پشتیبانی از ناحیه کاربری خود ارسال کنید و اطلاع دهید که قابلیت نمایش فایل ها بر روی هاست دانلود شما فعال شود . با فعال کردن این قابلیت با وارد کردن آدرس هاست دانلود برای مثال http://dl.youdomain.ir در نوار آدرس مرورگر لیست تمامی فایل ها و پوشه های موجود در public_html هاستتان مشاهده میشود و میتوانید به سادگی با کلیک بر روی هر فایل لینک دانلود مستقیم آن را به دست آورید
.
توجه داشته باشید که با فعال کردن این قابلیت هر کسی که آدرس سایتتان را در نوار آدرس وارد کند قادر به مشاهده لیست فایل های شما خواهد بود ، اگر مشکلی با این موضوع ندارید درخواست مبنی بر فعال کردن آن را برای ما ارسال کنید .

درباره محمد رضا

همه نوشته ها

مطالب پیشنهادی

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

جستجو

نظرات کاربران

اخرین مطالب