مزایای وب سرور Lite Speed

وب سرور Lite Speed به مدیریت George Wang در سال 2002 تاسیس شده است. مدیران و برنامه نویسان لایت اسپید بر این باورند که لایت اسپید قدرت سرور را چند براربر جهت انجام پردازش های سنگین افزایش خواهد داد همچنین امنیت به طور قابل توجهی بالا می رود. از مزایای Lite Speed می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مزایای وب سرور Lite Speed

سازگاری Lite Speed با Apache

Lite Speed با اکثر امکانات پرکاربرد آپاچی سازگار میباشد از جمله mod_rewrite, .htaccess, mod_security همچنین میتوان وب سرور لایت اسپید را بدون قطعی و در کمتر از 15 دقیقه جایگزین دیگر وب سرور ها نمود.

استفاده کمتر منابع سخت افزاری با Lite Speed

لایت اسپید با معماری ساده و رویداد محور میتواند هزاران کاربر را با کمترین استفاده از منابع سرور میزبانی نماید.

افزایش امنیت هاست با Lite Speed

علاوه بر پشتیبانی لایت اسپید از mod_security , کنترل حملات DDOS نیز از خصوصیات بارز LiteSpeed می باشد. هاست دانلود نیز جهت ارتقا سطح کیفی سرویس های خود در سرور های هاست پربازدید از وب سرور لایت اسپید استفاده میکند.

جهت مشاهده پلن های هاست پربازدید اینجا کلیک نمایید.

.

منبع : هاست دانلود

چرا هاست دانلود !

هاست دانلود خوشبختانه توانسته است سرویس های خود را با آپتایم تضمینی 99.99 درصد ارائه دهد که این امر به دلیل برسی شبانه روزی سرورها توسط تیم فنی و تهیه سرور از دیتاسنترهای معتبر جهانی دانست ، همچنان هاست دانلود نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی را کسب کرده و دارای کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در این حوزه است . قابل ذکر است در صورت خرید هاست از هاست دانلود اطلاعات به صورت آنی برای ایمیل کاربر ارسال می شود